חוות דעת

זו לא עבודה קלה לארוז חיים של שמונים שנה של שמואל ושלי לסרט של ארבעים דקות, ואת הצלחת!

הסיפור המורכב של משפחת שלוש... התגלה כחוויה קולנועית מבריקה תחת ידייך המקצועיות

תודה על סרט המורשת הנהדר, מזכרת מיוחדת שהשארת בידי משפחתנו

עד היום, בכל פעם שאנו צופים בסרט, אנו שוב מתמלאים התרגשות ושמחה.

שלום טלי טילר

אנחנו מקווים שאת בטוב וממשיכה בעבודתך הנהדרת. כל הצופים בסרט סיפור חיינו התרשמו עמוקות מהעבודה המסורה והמקצועית שלך, ואנחנו עצמנו אפילו יותר מהם. זו לא עבודה קלה לארוז חיים של שמונים שנה של שמואל ושלי לסרט של ארבעים דקות, ואת הצלחת! בסבלנות וביסודיות, ותמיד בליווי חיוך וחן, הצלחת לשכנע אותנו להצטרף למשימה ולתעד את מורשתנו כזוג.

הפקדנו בידייך הון גדול – כל אלבומי התמונות שלנו – ואת התאמת את הצילומים לתכנים ושילבת את הטובים והיפים בשירי ישראל, לכדי יצירת מופת

תמשיכי בעבודתך, בהצלחה

 

ברגשי תודה והערכה

שמואל ואהובה אילן

טלי יקרה

אנו צופים שוב ושוב בסיפור חייו של סבא מוטי ובכל פעם אנו נרגשים מחדש!

תודה על סרט המורשת הנהדר, מזכרת מיוחדת שהשארת בידי משפחתנו. כל זה פרי עבודתך הקשה, המדויקת והמרוכזת. הגישה הרצינית שלך מתגלה בכל היצירות האומנותיות שלך.

המשיכי בדרך זו!

ושוב תודה מקרב לב,

מכל הדורות של משפחת רוטשטיין

טלי שלום,

ברצוני להביע את הערכתי הרבה. עשית עבורנו עבוד נפלאה ביצירת סרט סיפור חיים ליום הולדתו ה-80 של אבי היקר. העבודה המקצועית והאכפתיות שהבאת איתך במהלך כל התהליך היו יוצאי דופן. הכל נעשה עבורנו, כמשפחה, באהבה ובחברות. קשה לתאר את הדרך הנוגעת ללב בה הצגת את סיפור חייו של אבי. עד היום, בכל פעם שאנו צופים בסרט, אנו שוב מתמלאים התרגשות ושמחה. קשה לתאר במילים את המתנה המרגשת של סרט סיפור חיים לאדם יקר. יש מתנות שאינן מחזיקות מעמד, נעלמות או נשכחות, אך מתנה זו נשארת עימנו לעד. כל זה בוצע ונערך על ידי אשה נהדרת שהצליחה לרגש אולם מלא במשפחות.

 

תודה גדולה יקירתי, ואני מקווה שתמשיכי לרגש משפחות רבות כמו שריגשת אותנו

הרבה חיבוקים, מיכל אברהמי

לטלי טילר

מהרגע הראשון שהתחלנו את המסע שלנו יחד, היה ברור שזאת הולכת להיות הצלחה גדולה! הסיפור המורכב של משפחת שלוש, שאותו עמדנו לתעד, התגלה כחוויה קולנועית מבריקה תחת ידייך המקצועיות. תהליך ההפקה היה חוויה מיוחדת ומהנה. המון תודה על כל מה שעשינו יחד ועל הגנאלוגיה עוצרת נשימה שהפקת לנו.

 

תומר שלוש,

בשם קרן צאצאי אהרון שלוש